Επίσκεψη στο περίπτερο μας από την Βουλευτή ν.Λάρισας Ν.Δ. κ. Στέλλα Μπίζιου, του Προέδρου του Αγροτικού Οινοποιητικού Συνεταιρισμού Τυρνάβου κ. Τσιτσιρίγγου Χρήστου, ο αντιδήμαρχος Τυρνάβου Αγροτικής Ανάπτυξης κ. Σακούτσιος Γεώργιος.
![](http://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2022/10/received_396029975937014.jpeg)
![](http://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2022/10/20221023_125119-scaled.jpg)
![](http://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2022/10/20221023_120527-scaled.jpg)
![](http://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2022/10/received_833014444706745.jpeg)
Επίσκεψη στο περίπτερο μας από την Βουλευτή ν.Λάρισας Ν.Δ. κ. Στέλλα Μπίζιου, του Προέδρου του Αγροτικού Οινοποιητικού Συνεταιρισμού Τυρνάβου κ. Τσιτσιρίγγου Χρήστου, ο αντιδήμαρχος Τυρνάβου Αγροτικής Ανάπτυξης κ. Σακούτσιος Γεώργιος.