Το περιπτερο μας επισκέφθηκε ο αν.γραμματέα της Κ.Ο.της ΝΔ, Βουλευτή ν.Λάρισας κ.Χρήστος Κέλλας / Christos Kellas , ο αντιδήμαρχος Τυρνάβου κ. Andreas Giannopoulos , ο προϊστάμενος του γραφείου ΕΛΓΑ Θεσσαλίας κ.Σπϋρος Σπυρόπουλος καθώς και ο πρόεδρος του Α. Σ. Φαρσάλων ο Ενιπέας και μέλος του Δ. Σ. της ΕΘΕΑΣ κ. Αθανάσιος Καραΐσκος. Ακόμη είχαμε συζήτηση- ενημέρωση από τον εκπρόσωπο του Γεωπονικού πανεπιστημίου Αθηνών κ. Νικόλαο Μυλωνά (CEO), όσον αφορά καινοτόμα συσκευή εντοπισμού ασθενειών σε δενδρώδεις καλλιέργειες και αμπέλι.
![](https://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2023/03/IMG-0c5100d0a28fef1bd9e8d320d9cf9aea-V-768x1024.jpg)
![](https://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2023/03/IMG-24375c455b8d77d52d5547f25fc23beb-V-768x1024.jpg)
![](https://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2023/03/IMG-36d67df13bc226ae00a0f185f57b36a3-V-768x1024.jpg)
![](https://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2023/03/IMG-96a4074856422f8790d9c2d09b95f45c-V-768x1024.jpg)