Ετήσια κοπή πίτας από τον Αγροτικός Συνεταιρισμός Δένδρων – Ο.Π. Γαία Φρούιτ με την παρουσία όλων των μελών του συνεταιρισμοϋ, του κ. Σαΐτη ελευθερίου, ιδρυτή και προέδρου των εταιρειών, Kronos Α. Ε., Intercoom Foods S.A., Agrophoenix Α.Ε., στον οποίο ο πρόεδρος του Συνεταιρισμοϋ κ. Τασιοϋλας Χρήστος επέδωσε τιμητική πλακέτα για την άριστη και ειλικρινή συνεργασία, ο εκπρόσωπος των εταιρειών κ. Τζόναθαν Βαΐτσης, του κ. Κέλλα Χρήστου αν. γραμματέα της ΚΟ της ΝΔ Βουλευτή ν. Λάρισας καθώς και του κ. Σταυρίδη Δημητρίου Γεωπόνος- Εντομολόγος προϊστάμενος τμήματος ποιοτικού και φυτοϋγειονομικοϋ ελέγχου, Π. Ε. Λάρισας, περιφέρειας Θεσσαλίας.
![](https://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2023/01/received_757915722612151-768x1024.jpeg)
![](https://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2023/01/received_701711698080054-768x1024.jpeg)
![](https://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2023/01/received_526705332632659-1024x713.jpeg)
![](https://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2023/01/received_712201337242136-768x1024.jpeg)
![](https://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2023/01/received_1146877075846652-1024x768.jpeg)
![](https://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2023/01/received_1291642774714133-1024x768.jpeg)
![](https://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2023/01/received_1594151344369493-768x1024.jpeg)
![](https://organosiparagogongaiafruit.com/wp-content/uploads/2023/01/received_875845853654630-1024x768.jpeg)